Sevilla robi krok w stronę awansu do ćwierćfinału!

Data dodania: 10-01-2019 23:02

Sevilla FC pokonała na wyjeździe Athletic Bilbao 3:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla. Jest to znakomita zaliczka dla byłego klubu Grzegorza Krychowiaka przed rewanżem, który zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu.

Już na samym początku spotkania Vazquez zatańczył przed polem karnym i myląc rywala, dograł do wychodzącego idealnie na pozycję Nolito. Ten bez zastanowienia oddał precyzyjny strzał tuż przy dalszym słupku bramki. Goście potrzebowali sporo czasu, żeby odpowiedzieć. Udało się chwilę po przerwie dzięki stałemu fragmentowi gry. Z rzutu rożnego dograł Susaeta, a najlepiej w polu karnym zachował się San Jose. Parę minut później było już 1:2. Pojedynek sam na sam z bramkarzem po genialnym dograniu przez linię obrońców Nolito wykorzystał Silva. W 77 minucie wynik spotkania strzałem z linii pola karnego ustalił Ben Yedder.