Brazylia wyciągnęła awans do półfinału. Koszmarny faul gwiazdy Canarinhos (VIDEO)

Data dodania: 03-07-2021 7:27

Reprezentacja Brazylii awansowała do półfinału Copa America. Canarinhos pokonali 1:0 Chile, a bohaterem został zmiennik. Za koszmarny faul z boiska wyleciał Gabriel Jesus.

Brazylijczycy mieli przewagę w I połowie, ale nic z tego nie wynikało. Canarinhos nie stworzyli wielu okazji, a i tak brakowało skuteczności.

W przerwie na murawie pojawił się Lucas Paqueta. I tuż po wznowieniu gry w II połowie zmiennik trafił na 1:0 i Brazylia prowadziła. Po chwili za koszmarny faul z boiska wyleciał Gabriel Jesus i Canarinhos zostali w osłabieniu.

Chilijczycy wyczuli swoją szansę, strzelili nawet gola, ale trafienie Vargasa w 62. minucie nie zostało uznane. Ostatecznie Brazylia dociągnęła 1:0, awansowała i w półfinale zagra z Peru, które karnymi ograło Paragwaj.

W pozostałych ćwierćfinałach zagrają jeszcze Urugwaj z Kolumbią i Argentyna z Ekwadorem.