Karol Świderski z drugim golem w barwach PAOK Saloniki (VIDEO)

Data dodania: 06-02-2019 22:35

Karol Świderski zdobył swoję drugą bramkę w barwach PAOK Saloniki. Polski napastnik pozyskany przez Greków zimą z Jagiellonii Białystok trafił do siatki w przegranym 1:2 meczu Pucharu Grecji z Panioniosem.

Świderski wyszedł na murawę w pierwszym składzie PAOK i w 57. minucie strzelił gola na 1:0 dla gości. Ekipa z Salonik, lider greckiej ligi prowadziła w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Grecji, ale nie utrzymała dobrego wyniku. W 74. minucie Durmishaj wyrównał, a w 90. minucie Stavropoulos zdobył bramkę na 2:1 dla Panioniosu.