Pistolety znowu wystrzeliły. Krzysztof Piątek z kolejnym golem!

Data dodania: 10-02-2019 22:29

Znowu to zrobił! Krzysztof Piątek oczywiście strzelił gola w kolejnym meczu Serie A. Polski napastnik ustalił wynik spotkania AC Milan - Cagliari!

Piątek zdobył bramkę w trzecim kolejnym spotkaniu w barwach Milanu. Jedynie w 20-minutowym debiucie przeciwko Napoli nie trafił do siatki. Potem dwa razy pokonał jednak bramkarza tego klubu w meczu Coppa Italia (2:0), a raz posłał piłkę do siatki w starciu z Romą w Serie A.

Tym razem Piątek strzelił gola na 3:0, ustalając wynik, spotkania z Cagliari na San Siro. Polski snajper w 62. minucie z zimną krwią wykorzystał swoją okazję. Co prawda najpierw odważnym wyjściem uprzedził go bramkarz gości, ale piłka trafiła pod nogi Hakana Calhanoglu, który uderzył i został zablokowany. Futbolówka po rykoszecie wylądowała pod nogami Piątka i po chwilę zatrzepotała w siatce, a Polak mógł wyciągnąć "pistolety" w ramach cieszynki.

15. gol Piątka w sezonie w Serie A był bramką na 3:0. Wcześniej trafili Ceppitelli, od którego piłka odbiła się i wpadła do bramki, której miał bronić oraz Paqueta. 1:0 zrobiło się w 13. minucie, a 2:0 w 22. minucie.

Milan po tej wygranej jest na 4. miejscu i do 3. Interu traci 4 punkty. Cagliari jest na 15. pozycji.