Bramka Przemysława Frankowskiego w Major League Soccer! (VIDEO)

Data dodania: 02-08-2021 8:15

Przemysław Frankowski wpisał się na listę strzelców w spotkaniu Major League Soccer.

Klub reprezentanta Polski, Chicago Fire, grał na wyjeździe z Philadelphią Union. W meczu padł remis 1:1. Frankowski otworzył wynik w 10. minucie. Po wrzutce w pole karne Polak strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Dla byłęgo zawodnika m.in. Jagielloni Białystok była to 2. bramka w obecnej kampanii MLS. W 36. minucie do wyrównania doprowadził Kai Wagner.

Frankowski rozegrał całe spotkanie.  Warto dodać, że cały mecz rozegrał również Kacper Przybyłko. Środkowy napastnik gra w barwach Philadelphii.

Źródło: Major League Soccer/YouTube