Adrian Mierzejewski strzelił kolejnego gola w Chinach. Polak nie zmarnował świetnej szansy

Data dodania: 09-08-2021 13:01

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Shanghai Shenhua w meczu 13. kolejki ligi chińskiej. Jego zespół ograł 4:2 na wyjeździe Dalian Professional.

Mierzejewski w 15. minucie strzelił swojego 3. gola w sezonie. Polski pomocnik wykorzystał rzut karny i podwyższył prowadzenie gości na 2:0. Potem zrobiło się 2:2, ale jeszcze przed przerwą za sprawą Giovanniego Moreno przyjezdni wrócili na prowadzenie. Wynik zamknął w 65. minucie ten, który w 4. minucie zdobył bramkę na 1:0, czyli Christian Bassogog.

Shanghai Shenhua zajmuje trzecie miejsce w grupie B z 19 punktami po 12 meczach.