Świetne wejście Frankowskiego. Polski skrzydłowy z pierwszą asystą w Ligue 1 (VIDEO)

Data dodania: 15-08-2021 19:56

Przemysław Frankowski zanotował pierwszą asystę w Ligue 1. Polski skrzydłowy wszedł na murawę podczas spotkania z St. Etienne i swoim podaniem pomógł RC Lens wyrównać.

Goście z St. Etienne kapitalnie zaczęli spotkanie, bo już w 1. minucie po uderzeniu Khazira prowadzili. RC Lens wyrównał po uderzeniu Ganago w 36. minucie.

Po raz drugi St. Etienne prowadziło w 52. minucie. Wówczas do siatki trafił Bouanga. Wtedy na boisku nie było jeszcze Frankowskiego.

Polski skrzydłowy na murawie pojawił się w 71. minucie. Już po 7 minutach Frankowski świetnie dograł do Fofany, a ten wpakował piłkę do siatki na 2:2.

Dla Frankowskiego to drugi mecz i pierwsza asysta w Ligue 1. Sprowadzony z Chicago Fire piłkarz jest póki co zmiennikiem w RC Lens. Jego klub ma na koncie dwa remisy w dwóch kolejkach.