Kolejny popis Adama Buksy. Kadrowicz Paulo Sousy jest w formie (VIDEO)

Data dodania: 22-08-2021 9:45

Adam Buksa strzelił kolejne dwa gole w amerykańskiej Major League Soccer. Polski napastnik powołany przez Paulo Sousę na wrześniowe mecze reprezentacji Polski dwukrotnie pokonał bramkarza FC Cincinnati, którym był Przemysław Tytoń. Gospodarze wygrali 4:1.

Już w 7. minucie wynik meczu otworzył Tajon Buchanan, a w 21. minucie prowadzenie Revolution podwyższył Emmanuel Boateng. Do przerwy było ostatecznie 3:0, bowiem w 33. minucie po raz pierwszy trafił Buksa.

W 54. minucie wynik zmniejszył trochę Brenner, lecz w 61. minucie Buksa zamknął strzelanie golem na 4:1. To był 10. gol napastnika w tym sezonie MLS.

New Englad Revolution zajmuje 1. miejsce w tabeli konferencji wschodniej. Ma 49 punktów w 22 meczach. FC Cincinnati zajmuje 13. lokatę z dorobkiem 17 oczek w 19 spotkaniach.