Katowice zdobyte. Chrobry utrzymał pozycję lidera I ligi | Futbol - Piłka nożna

Katowice zdobyte. Chrobry utrzymał pozycję lidera I ligi

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 06-09-2015 17:24

W meczu 7.kolejki I ligi Chrobry Głogów pokonał na wyjeździe Rozwój Katowice 1:0. Decydującą bramkę w 43.minucie zdobył Michał Ilków-Gołąb.

Niedzielny mecz był pierwszym, w którym drużynę gospodarzy prowadził Michał Smyła. W piątek zastąpił on na stanowisku Marka Motykę. Nie będzie on jest dobrze wspominał swojego debiutu. Rozwój mimo kilku klarownych okazji ponownie przegrał, a bramkę na wagę trzech punktów dla drużyny z Głogowa zdobył w 43.minucie Michał Ilków-Gołąb. Z prawej strony dośrodkował Dominik Kościelniak, a były gracz Miedzi Legnica umieścił piłkę w siatce wślizgiem.

Piłkarze z Dolnego Śląska utrzymali pozycję lidera na zapleczu Ekstraklasy, natomiast Rozwój z dorobkiem 4 punktów zamyka tabelę ligową.

Rozwój Katowice 0-1 Chrobry Głogów

Michał Ilków-Gołąb 43

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 6. Damian Mielnik, 5. Łukasz Kopczyk, 2. Robert Menzel, 18. Łukasz Winiarczyk - 10. Robert Tkocz, 24. Raúl González (89, 13. Przemysław Gałecki), 8. Kamil Cholerzyński, 25. Filip Kozłowski, 19. Joshua Balogun Kayode (82, 17. Wojciech Król) - 9. Tomasz Wróbel (74, 11. Sebastian Gielza).

Chrobry: 27. Karol Szymański - 21. Krzysztof Ziemniak, 20. Damian Byrtek, 3. Michał Michalec, 22. Adam Samiec - 16. Michał Ilków-Gołąb, 10. Marcel Gąsior (79, 26. Robert Pisarczuk), 25. Szymon Drewniak, 36. Wołodymyr Hudyma, 23. Dominik Kościelniak (85, 6. Karol Hodowany) - 2. Łukasz Szczepaniak (72, 7. Mateusz Hałambiec). żółte kartki: Ilków-Gołąb, Szymański.

sędziował: Tomasz Radkiewicz (Łódź).