KNVB Beker: Popis Arkadiusza Milika! Ależ nastrzelał! VIDEO

Data dodania: 24-09-2014 20:23

Arkadiusz Milik dostał od Franka de Boera szansę gry od 1. minuty w meczu Pucharu Holandii. Ajax Amsterdam bardzo wysoko wygrał z IV-ligowcem, a 6 bramek zdobył Polak! Do tego zaliczył 2 asysty.

Milik ma problemy z regularną grą w Ajaksie. W bieżącym sezonie z 6 meczów w Eredivisie tylko w dwóch zaprezentował się na boisku. Miło wspomina przede wszystkim mecz z Heraclesem Almelo (2:1), kiedy strzelił dwa gole.

W środowym spotkaniu II rundy Pucharu Holandii z JOS Watergraafsmeer Milik poprawił to osiągnięcie. Polak strzelił dla Ajaksu sześć goli - w 22., 26., 62., 83., 87. i 89. minucie. Mistrzowie Holandii wygrali na wyjeździe 9:0, bo do siatki trafili także Andersen w 24. minucie, Kishna w 64. minucie oraz Menig w 70. minucie.