Łukasz Szukała przypieczętował zwycięstwo Steauy Bukareszt

Data dodania: 28-04-2014 22:20

Łukasz Szukała zdobył swojego czwartego gola w sezonie. Polski obrońca przypieczętował zwycięstwo Steauy Bukareszt w meczu 29. kolejki z FC Brasov.

Szukała pokonał Florina Iacoba w 87. minucie, ustalając wynik spotkania na 3:0. Wcześniej bramki dla Steauy zdobyli: Iasmin Latovlevici w 43. minucie i Alexandru Chipciu w 76. minucie. Zwycięstwo gospodarzy mogło być okazalsze, ale w 61. minucie Nicolae Stanciu nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz gości.

Szukała rozegrał cały mecz. Dostał żółtą kartkę.

Steaua po 29 rozegranych kolejkach jest liderem rozgrywek z 68 punktami na koncie. Nad Astrą ma 9 punktów przewagi. Do końca sezonu pozostało 5 kolejek.