Reprezentant Polski zagrał... kilkanaście sekund. Formy na Euro 2016 nie będzie...

Data dodania: 29-04-2016 22:49

Paweł Olkowski zaliczył statystyczny występ w meczu 1. FC Koeln z Augsburgiem na wyjeździe w 32. kolejce Bundesligi.

Polski obrońca wszedł na boisko przy stanie 0:0 w 90. minucie. Wynik nie uległ zmianie.

Goście mogą być jednak zadowoleni z punktu, bowiem od 56. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce obejrzanej przez Lehmanna.

W tabeli Bundesligi 1. FC Koeln zajmuje 8. miejsce i kto wie, czy tym remisem nie stracił szans na europejskie puchary. Po tej kolejce może mieć do miejsc dających awans do pucharów już 7 punktów... Augsburg plasuje się na 12. lokacie, a ten punkt przybliżył zespół do utrzymania.

Olkowski po raz 4. wiosną zagrał od 90. minuty. Ponadto zaliczył 11-minutowy epizod i jeden pełny występ. Pojedzie na Euro 2016?