Ruszył turniej finałowy XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” | Futbol - Piłka nożna
Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Ruszył turniej finałowy XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 01-05-2015 7:49
Ruszył turniej finałowy XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W czwartek, 30 kwietnia, rozpoczęły się pierwsze mecze finałowe Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki poprzedziła ceremonia otwarcia zorganizowana przed Pałacem Kultury i Nauki na pl. Defilad w Warszawie, podczas której zostały rozlosowane grupy turniejowe.


Po losowaniu dzieci przeniosły się na boczne boiska Legii oraz stadion Agrykoli, gdzie rozegrały pierwsze mecze. Dla kibiców, którym nie uda się na żywo dopingować drużyn podczas Wielkiego Finału 2 maja na Stadionie Narodowym, zostanie uruchomiony streaming live na stronie www.zpodworkanastadion.pl

Zapraszamy do kibicowania przyszłym mistrzom!

GRUPY FINAŁOWE XV EDYCJI

CHŁOPCY U-10

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

LUBELSKIE

POMORSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

MAZOWIECKIE

KUJAWSKO-POMORSKIE

OPOLSKIE

ŁÓDZKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

WIELKOPOLSKIE

MAŁOPOLSKIE

LUBUSKIE

PODKARPACKIE

ŚLĄSKIE

ZACHODNIOPOMORSKIE

DOLNOŚLĄSKIE

PODLASKIE

DZIEWCZĘTA U-10

GRUPA E

GRUPA F

GRUPA G

GRUPA H

OPOLSKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

POMORSKIE

PODKARPACKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

LUBELSKIE

MAŁOPOLSKIE

PODLASKIE

LUBUSKIE

ŁÓDZKIE

WIELKOPOLSKIE

KUJAWSKO-POMORSKIE

DOLNOŚLĄSKIE

ŚLĄSKIE

MAZOWIECKIE

ZACHODNIOPOMORSKIE

CHŁOPCY U-12

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

GRUPA D

MAŁOPOLSKIE

KUJAWSKO-POMORSKIE

DOLNOŚLĄSKIE

LUBUSKIE

ŚLĄSKIE

PODKARPACKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

MAZOWIECKIE

ZACHODNIOPOMORSKIE

WIELKOPOLSKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

OPOLSKIE

LUBELSKIE

ŁÓDZKIE

PODLASKIE

POMORSKIE

DZIEWCZĘTA U-12

GRUPA E

GRUPA F

GRUPA G

GRUPA H

MAŁOPOLSKIE

PODKARPACKIE

KUJAWSKO-POMORSKIE

MAZOWIECKIE

ZACHODNIOPOMORSKIE

DOLNOŚLĄSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

POMORSKIE

OPOLSKIE

LUBUSKIE

PODLASKIE

ŁÓDZKIE

WIELKOPOLSKIE

LUBELSKIE

ŚLĄSKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Inne artykuły