Sobiech w pierwszym składzie i z pierwszym golem. VIDEO!

Data dodania: 14-09-2014 19:22

Artur Sobiech zdobył swojego pierwszego gola w bieżącym sezonie Bundesligi. Polak wyszedł w pierwszym składzie Hannover 96 w wygranym meczu z Hamburger SV!

Sobiech w dwóch pierwszych kolejkach rozegrał zaledwie 19 minut. Trochę nieoczekiwanie znalazł się w pierwszym składzie Hannover 96 na spotkanie 3. kolejki z HSV.

Polak odwdzięczył się trenerowi Tayfunowi Korkutowi w 24. minucie, zdobywając gola na 2:0. 10 minut wcześniej do bramki gości trafił Leon Andreasen.

Po trzech kolejkach Hannover ma 7 punktów na koncie, podobnie jak Bayer Leverkusen i Bayern Monachium. Hamburger SV z jednym "oczkiem" zamyka ligową tabelę.