Strzelił gola i wyleciał z boiska. Stomil nadal liderem | Futbol - Piłka nożna

Strzelił gola i wyleciał z boiska. Stomil nadal liderem

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 05-09-2015 21:48

Stomil Olsztyn wrócił na fotel lidera I ligi. W meczu 7. kolejki pokonał Chojniczankę. Tomasz Wełna najpierw strzelił gola, a potem wyleciał z boiska.

Stomil prowadził z Chojniczanką od 30. minuty, gdy do siatki trafił Michał Trzeciakiewicz. Kwadrans po przerwie na 2:0 podwyższył Tomasz Wełna, który w 66. minucie, 6 minut po zdobyciu bramki, wyleciał z boiska.

Mecz 7. kolejki I ligi
STOMIL OLSZTYN - CHOJNICZANKA 2:0
Bramki: Michał Trzeciakiewicz 30, Tomasz Wełna 61
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia (67. 22. Tsubasa Nishi), 12. Michał Trzeciakiewicz (58. 27. Tomasz Wełna) - 88. Rafał Kujawa (90. 77. Paweł Łukasik)
Chojniczanka: 12. Dominik Hładun - 21. Łukasz Kosakiewicz, 2. Marcin Biernat (65. 14. Dragan Jelič), 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 7. Rafał Grzelak, 5. Paweł Zawistowski, 27. Radosław Bartoszewicz, 10. Andrzej Rybski (55. 11. Paul Grischok), 8. Maciej Rogalski (77. 19. Bartłomiej Niedziela) - 17. Tomasz Mikołajczak
Żółte kartki: Meschia, Wełna - Kosakiewicz, Grzelak
Czerwona kartka: Tomasz Wełna (66. minuta, Stomil, za drugą żółtą)