Brożek znowu tylko na ławce rezerwowych

Data dodania: 03-03-2012 14:56

Paweł Brożek i Łukasz Załuska przesiedzieli na ławce rezerwowych mecz Celtiku Glasgow z Aberdeen. "The Bhoys" zremisowali na wyjeździe 1:1.

Brożek, który w styczniu trafił do Celticu na półroczne wypożyczenie z Trabzonsporu, nie dostaje szans w szkockim klubie. Do tej pory zagrał tylko dwa razy w Scottish Premier League. Łącznie zaliczył 32 minuty.

W sobotę Brożek znowu przesiedział mecz na ławce rezerwowych. Gola dla "The Bhoys" zdobył jego rywal do gry Anthony Stokes. Trafił do siatki w 28. minucie. Aberdeen wyrównało w 44. minucie po samobójczym trafieniu Andre Blackmanna.

Po 30 meczach Celtic ma na koncie 75 punktów. Nad drugim w stawce Glasgow Rangers ma 21 punktów przewagi. Rozegrał jednak o dwa mecze więcej.