Zwycięstwo Trabzonsporu, grał Mierzejewski

Data dodania: 04-03-2012 19:55

W meczu na szczycie w lidze tureckiej, Besiktas przegrał 1:2 na własnym stadionie z Trabzonsporem, w składzie, którego 83 minuty zagrał Adrian Mierzejewski.

To było spotkanie trzeciej i czwartej drużyny tego sezonu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Zawodnicy Beskitasu wyszli jednak z szatni dobrze umotywowani i już w 50. minucie przyszedł efekt. Hugo Almeida pokonał Zengina i wyprowadził Besiktas na prowadzenie.

Trabzonospor nie zamierzał się poddawać i w 63. minucie doprowadza do wyrównania za sprawą bramki Yilmaza. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem nierozstrzygniętym, nieoczekiwanie na prowadzenie wyszli goście z Trabzonu. Bramkę na 12 minut przed końcem zdobył Colman.

Adrian Mierzejewski zagrał 83. minuty i został zmieniony przez Aykuta Akguna.

Po tym zwycięstwie Trabzonspor zrównał się punktami z Besiktasem. Obie drużyny uzbierały do tej pory po 49 punktów. Do pierwszego Galatasaray tracą jednak 14 "oczek". Na drugim miejscu znajduje się Fenerbahce Stambuł z 57 punktami i jednym meczem rozegranym więcej.