Terek przegrał. Zagrał jeden Polak

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 26-03-2012 18:14

Terek Grozny bez Macieja Rybusa doznał drugiej porażki z rzędu z Wołgą Niżnij Nowogród. Najpierw Terek przegrał w Pucharze Rosji, a teraz w lidze.

W szeregach gospodarzy pojawił się tylko Marcin Komorowski. Zagrał 90 minut. Na ławce rezerwowych mecz przesiedział Piotr Polczak. Z kolei Maciej Rybus pauzował z powodu czerwonej kartki.

Spotkanie zaczęło się dobrze dla gospodarzy. Bramkę w 22. minucie strzelił z rzutu karnego Mauricio.

Terek prowadzenie utrzymał do 53. minuty, gdy wyrównał Bibiłow. Już 180 sekund później było 2:1 dla gości po strzale Kariaki. Wynik spotkania na 3:1 dla Wołgi ustalił w 89. minucie Adżindżał.

Po sześciu kolejkach w strefie spadkowej Terek ma na koncie 41 punktów i zajmuje 4. miejsce (doliczono punkty z sezonu zasadniczego). Nad Kryljami Sowietow, które są piąte, czyli na pozycji oznaczającej konieczność walki o utrzymanie w barażach, ekipa Polaków ma 6 "oczek" przewagi.