Kieszek nie zatrzymał kandydata do tytułu

Data dodania: 31-03-2012 21:56

Paweł Kieszek zagrał w wyjazdowym meczu Rody Kerkrade z Twente Enschede. Polski bramkarz nie zatrzymał jednego z czołowych zespołów Eredivisie. Roda przegrała 0:2.

Mecz 28. kolejki Eredivisie - 31 marca 2012 roku
Twente Enschede - Roda Kerkrade 2:0 (0:0)
Bramki: Douglas 55, Verhoek 83

Twente walczy o mistrzostwo Holandii. W zaciętej rywalizacji z Ajaksem Amsterdam i PSV Eindhoven ekipa z Enschede nie może pozwolić sobie na wpadki.

Z Rodą gospodarze męczyli się do 55. minuty. Wówczas bramkę zdobył Douglas. Na siedem minut przed końcem bramkę na 2:0 strzelił Verhoek.