Polak wszedł z ławki i zdobył dwa gole

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 13-04-2012 22:36

Paweł Wojciechowski potrzebował zaledwie niewiele ponad kwadransa, by zdobyć dwie bramki w meczu holenderskiej drugiej ligi. Jego Willem II Tilburg ograł 5:0 AGOVV Apeldoorn.

22-letni Wojciechowski wszedł na boisko w 67. minucie. W tym momencie jego zespół prowadził już 3:0. Po dziesięciu minutach przebywania na boisku młody Polak trafił na 4:0. W 83. minucie Wojciechowski stanął przed szansą na kolejnego gola - wykonywał rzut karny. Rene Oosterhof obronił jego strzał, ale wobec dobitki był bezradny.

To pierwsze bramki Polaka w tym sezonie.