Wysoka porażka Koeln. Grał Peszko

Data dodania: 15-04-2012 17:20

Walczące o utrzymanie FC Koeln nie sprostało świetnie spisującej się w tym sezonie Borussii Moenchengladbach i przegrało 0:3. Sławomir Peszko zagrał 58 minut.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 19. minucie po bardzo ładnym strzale z rzutu wolnego Juana Arango. W drugiej połowie w przeciągu 2 minut Borussia rozstrzygnęła losy spotkania. Najpierw w 53. minucie Jantschke strzela bramkę głową na 2:0. Dwie minuty później Marco Reus dołożył swoje trafienie i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Po 31. kolejkach Moenchengladbach z 56. Punktami zajmuje 4. pozycję, tracąc do 3. Schalke tylko jedno „oczko”. Drużyna z Kolonii jest w dużo gorszej sytuacji, bo zajmuje miejsce 16. z 29 punktami na swoim koncie. To tylko punkt więcej niż przedostatnia Hertha Berlin.