Dwa gole Polaka. Z karnych

Dodał: Michał Ptaszyński
Data dodania: 15-04-2012 21:19

Łukasz Cieślewicz zdobył dwa gole dla B36 Torshavn w meczu z TB Tvoroyri. Polak trafiał z rzutów karnych.

Zespół Cieślewicza wygrał na wyjeździe 4:1. W 42. minucie polski napastnik wykorzystał rzut karny i dał prowadzenie swojej ekipie. W 51. minucie na 2:0 trafił Suni Olsen. 10 minut później bramkę kontaktową zdobył Bojan Timić.

W 65. minucie Cieślewicz wykorzystał drugi rzut karny, a wynik spotkania ustalił w 78. minucie Jakup Borg.

B36 w czterech kolejkach ugrał 10 punktów. Jest liderem ekstraklasy Wysp Owczych.