Kacper Przybyłko z przytupem wszedł do MLS. Kolejny gol Polaka w barwach lidera! (VIDEO)

Data dodania: 05-05-2019 11:12
Kacper Przybyłko z przytupem wszedł do MLS. Kolejny gol Polaka w barwach lidera!  (VIDEO)

Kacper Przybyłko zdobył bramkę w trzecim meczu z rzędu w MLS. Tym razem polski napastnik pokonał bramkarza New England Revolution, a Philadelphia Union wygrała aż 6:1!

Union łatwo rozprawili się z rywalem, chociaż Juan Fernando Caicedo w 35. minucie odpowiedział na gola Jacka Elliotta z 11. minuty i wyrównał. W II połowie na boisku rządzili już jednak gospodarze. W 47. minucie na 2:1 trafił Ilsinho, potem dwa gole strzelił Sergio Santos - w 69. i 74. minucie. Na 5:1 trafił Przybyłko, który cieszył się w 82. minucie, a wynik ustalił David Accam w 88. minucie.

Philadelphia Union zajmuje 1. miejsce w konferencji wschodniej MLS. Zespół zdobył 20 punktów w 11 meczach.

26-letni Przybyłko trafił do Union we wrześniu 2018 roku. W pierwszym zespole zadebiutował jednak dopiero wiosną i w 4 meczach zdobył już 3 bramki.