Legia rozbijała Czechów, ale z liderem II ligi brazylijskiej już wygrać się nie udało!

Data dodania: 30-06-2019 21:13

Legia Warszawa po wygranych z 1. FK Pribram (5:0) i z Viktorią Pilzno (3:0) nie dała w kolejnym sparingu II-ligowemu brazylijskiemu CA Bragatino. Ekipa lidera Serie B przegrywała co prawda z Legią, ale potem zdobyła dwie bramki z karnych, a potem przypieczętowała zwycięstwo.

W 37. minucie prowadzenie Legii dał Jarosław Niezgoda. 4 minuty później rywale wyrównali, bo Ytalo wykorzystał rzut karny. Ten sam zawodnik już po przerwie po raz drugi z 11 metrów pokonał Radosława Cierzniaka, trafiając w 50. minucie. Wynik na 3:1 ustalił w 55. minucie Leo Ortiz.

Legia zagrała w składzie: 33. Radosław Cierzniak (63. 35. Cezary Miszta) - 5. Igor Lewczuk, 34. Iñaki Astiz (80. 44. William Rémy), 43. Michał Kopczyński (63. 4. Mateusz Wieteska), 41. Paweł Stolarski (80. 55. Artur Jędrzejczyk) - 49. Arvydas Novikovas (46. 23. Salvador Agra), 7. Domagoj Antolić (63. 50. Mateusz Praszelik), 8. Walerian Gwilia (80, 24. André Martins), 26. Cafú (80. 20. Marko Vešović), 47. Maciej Rosołek (46. 99. Sandro Kulenović) - 11. Jarosław Niezgoda (38. 48. Kacper Kostorz; 63. 42. Mikołaj Kwietniewski).

Podczas zgrupowania w Austrii Legia zagra jeszcze jeden sparing - 2 lipca zmierzy się z rumuńskim zespołem Universitatea Craiova.