Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. Były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok został trenerem trzecioligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 03-07-2019 9:30
Niekoniecznie z pierwszych stron gazet.  Były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok został trenerem trzecioligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie

Dariusz Jurczak od 1 lipca pełni funkcję pierwszego trenera Ruchu Wysokie Mazowieckie- poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej strony.

 Oficjalne oświadczenie zarządu MKS Ruch Wysokie Mazowieckie:

"Zarząd MKS Ruch informuje, że od 1 lipca 2019 roku funkcję pierwszego trenera zespołu seniorów będzie pełnił Dariusz Jurczak. Nowy trener współpracować będzie w naszym klubie z Grzegorzem Jóźwiakiem (II trener) i Danielem Iwanowski (trener bramkarzy).
Pochodzący z Białegostoku szkoleniowiec w przeszłości jako piłkarz reprezentował barwy m.in.: Jagiellonii Białystok, ŁKS Łomża, KP Wasilków, Warmii Grajewo, MKS Mielnik i Supraślanki Supraśl.
Dariusz Jurczak w swojej karierze trenerskiej związany był do tej pory z Jagiellonią Białystok. Najpierw prowadził drużyny młodzieżowe, a następnie zajmował się przygotowaniem fizycznym zawodników oraz pełnił funkcję II trenera. Współpracował m.in.: z Adamem Nawałką, Ryszardem Tarasiewiczem, Czesławem Michniewiczem, Tomaszem Hajto, Piotrem Stokowcem, Michałem Probierzem, a ostatnio z Ireneuszem Mamrotem. Swoją pracę w Jagiellonii zakończył w styczniu tego roku.
Witamy Dariusza Jurczaka w naszym klubie i mamy nadzieję, że jego doświadczenie jako piłkarza, a przede wszystkim jako trenera przełoży się na bardzo dobre wyniki w III – ligowych zmaganiach, które zaczynają się w pierwszy weekend sierpnia 2019 r.
Nowy szkoleniowiec poinformował, że pierwszy trening zespołu seniorów odbędzie się 8 lipca (poniedziałek) 2019 r. o godzinie 18.00 na naszym stadionie."

Redakcja Futbol.pl życzy Dariuszowi Jurczakowi wielu sukcesów z zespołem Ruchu Wysokie Mazowieckie.

 

Zdjęcie: Jagiellonia Białystok

TAGI

Inne artykuły