Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. Beniaminek trzeciej ligi Unia Janikowo wypożyczyła dwóch zawodników Olimpii Grudziądz
Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 23-07-2019 16:45

Mateusz Rumiński i Nikodem Zatorski zostali nowymi zawodnikami trzecioligowej Unii Janikowo - poinformował klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Obaj zawodnicy zostali sprowadzeni do klubu za zasadzie rocznego wypożyczenia z Olimpii Grudziądz.
18-letni Rumiński występuje jako pomocnik. W ubiegłym sezonie zaliczył jeden występ na drugoligowych boiskach w koszulce Olimpii.
Niespełna 20-letni Zatorski jest nominalnym prawym obrońcą. W ubiegłym sezonie w rundzie jesiennej wystąpił w dwóch meczach w barwach Olimpii Grudziądz. Przed rozpoczęciem wiosennych zmagań został wypożyczony do trzecioligowego MKS-u Kluczbork. Jego dorobek to 6 meczów w koszulce tego klubu.
Zdjęcia: Unia Janikowo