Maciej Rybus z asystą i... poważną stratą. Grzegorz Krychowiak bohaterem ostatniej akcji (VIDEO)

Data dodania: 03-08-2019 20:53

Grzegorz Krychowiak dał Lokomotiwowi Moskwa zwycięstwo z Kryljami Sowietow Samara w meczu 4. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Polak zdobył bramkę w 90. minucie, 2 minuty po tym, jak gospodarze wyrównal! Asystę zanotował Maciej Rybus.

Krychowiak i Rybus na mecz na Samara Arenie wyszli w pierwszym składzie Lokomotiwu. Ten drugi w 15. minucie zagrał do Fiodora Smołowa, a ten trafił na 1:0 dla gości. Ten wynik utrzymał się do 88. minuty. Wówczas źle piłkę wyprowadzał spod własnej bramki Rybus, gospodarze przejęli i wyrównał Aleksandr Sobolew. Wydawało się, że mecz może zakonczyć się remisem. Jednak w 94. minucie Lokomotiw ruszył z kontrą, a Krychowiak sprytnie zachował się w walce o piłkę przed bramką, wywalczył pozycję i trafił na 2:1!

Dla Krychowiaka to pierwszy gol w sezonie. Lokomotiw po 4 kolejkach ma 7 punktów.

Futbol.pl, źr. foto: Grzegorz Krychowiak (Twitter)