Niekulturalny kibic-degustator może przysporzyć kłopotów Wiśle. Butelkę po wódce rzucił na murawę zamiast do kosza

Data dodania: 06-08-2019 9:06

Podczas meczu Wisła Kraków - Górnik Zabrze (1:0) zamykającego 3. kolejkę PKO Ekstraklasy doszło do skandalicznej sytuacji. Na murawie wylądowała szklana butelka po wódce.

W 62. minucie spotkanie na chwile zostało przerwane. Prowadzący mecz Jarosław Przybył osobiście zebrał butelkę po "małpce" i wyniósł ją poza boisko. Flaszkę przekazał arbitrowi technicznemu, a całe zdarzenie opisał w protokole meczowym.

Butelkę na murawę wrzucił jeden z kibiców, któremu udało się przemycić alkohol na trybuny i wypić trunek. Gdyby wyrzucił butelkę do kosza, pewnie nie byłoby afery. Wrzucenie jednak jej na murawę może skutkować dla Wisły poważnymi konsekwencjami.