Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. III liga grupa 1. Remis Ruchu Wysokie Mazowieckie z jednym z faworytów do awansu Sokołem Aleksandrów Łódzki

Data dodania: 15-08-2019 17:15

Sokół Aleksandrów Łódzki zremisował na wyjeździe 2:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Natomiast po przerwie już początku drugiej połowy padł pierwszy gol dla gospodarzy. Wyrównanie padło w 58. minucie spotkania. Ambitny zespół Ruchu dążył jednak do zdobycia kompletu punktów. Podopieczni byłego szkoleniowca Jagiellonii Białystok, Dariusza Jurczaka ponownie wyszli na prowadzenie w 69. minucie. Faworyt z Aleksandrowa Łódzkiego rzucił się do odrabiania strat, aby wywieźć z Wysokiego przynajmniej jeden punkt. Sztuka udała się na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Ruch Wysokie Maz. – Sokół Aleksandrów 2:2 (0:0)
Bramki: 46. Wierzbowski, 69. Babul – 58. Maćczak, 81. Maćczak.

Ruch Wysokie Mazowieckie: Eryk Niemira - Rafał Babul, Patryk Pasko, Daniel Samluk, Kacper Skibko (60' Michał Grochowski), Kamil Stankiewicz, Mariusz Wierzbowski (83' Grzegorz Makal), Eryk Matus, Maciej Radaszkiewicz, Bartłomiej Gromek, Paweł Brokowski (53' Patryk Przemielewski)

Sokół Aleksandrów Łódzki:Kaniecki – Bociek, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Nowacki (72. Cupriak), Bogołębski, Pecyna (56. Witasiak), Zagórski (56′ Dziuba) – Sołtysiński (56′ Misiak), Maćczak.

W najbliższą sobotę o godz. 15:00 Sokół Aleksandrów zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice. Natomiast Ruch Wysokie Mazowieckie w niedzielę zagra również na wyjeździe ze Śitem Nowy Dwór Mazowiecki.