Jakub Świerczok bohaterem. Strzelił 2 gole i zanotował asystę w meczu el. Ligi Europy

Data dodania: 15-08-2019 21:56

Jakub Świerczok strzelił dwa gole dla Łudogorca Razgrad w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy z walijskim TNS. Bułgarzy wygrali na wyjeździe 4:0, a w całym dwumeczu aż 9:0!

Świerczok na Racecourse Ground we Wrexham otworzył w 36. minucie wynik, a 6 minut później zanotował asystę przy trafieniu Lukokiego.

Po przerwie goście czekali na gola do 77. minuty, gdy znowu trafił Świerczok. 4 minuty później Polak zszedł z boiska i zajął miejsce koło Jacka Góralskiego, który odpoczywał od 69. minuty. Wynik ustalił w 92. minucie Biton.

U gospodarzy od 78. minuty zagrał Adrian Cieślewicz.

W ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy zagra z NK Maribor.