Karol Świderski z golem na inaugurację sezonu w lidze greckiej. Dostał szansę i ją wykorzystał (VIDEO)

Data dodania: 25-08-2019 22:13

Od bramki zaczął Karol Świderski sezon ligowy w Grecji. Polski napastnik PAOK Saloniki dostał szansę w pierwszym składzie i strzelił gola na 1:0 w meczu 1. kolejki z Panetolikosem.

Świderski zagrał w dwóch meczach pucharowych w tym sezonie w sumie przez 57 minut i nie strzelił żadnego gola. W lidze dostał jednak od trenera szansę od 1. minuty i pokazał, że można na niego liczyć.

Już w 27. minucie Świderski dał PAOK prowadzenie w meczu u siebie z Panetolikosem.

Na 2:0 podwyższył Josip Misić w 76. minucie. Świderskiego w tym momencie nie było już na boisku, bo został zmieniony w 67. minucie.

PAOK zaczął sezon ligowy od zwycięstwa, a w czwartek zagrał ważny mecz w eliminacjach Ligi Europy. Grecy, którzy odpadli z Ajaksem w walce o Ligę Mistrzów, w drugim z pucharów mierzą się o awans do fazy grupowej ze Slovanem Bratysława. Na Słowacji przegrali 0:1.

Futbol.pl, źr. foto: PAOK Saloniki