Fortuna 1 Liga. Remis po dramatycznej końcówce w meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Data dodania: 01-09-2019 11:15

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza przerwali passę trzech kolejnych porażek. Dziś zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2. W tym spotkaniu goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie - informuje biuro prasowe klubu z Niecieczy.

Pierwszego gola zdobyli w 10 min po uderzeniu głową Marko Roginić. Podbeskidzie długo nie cieszyło się z remisu. Pięć minut później wyrównał Mateusz Grzybek. Druga połowa lepiej zaczęła się dla gości. W 50 min po strzale Łukasza Sierpiny ponownie prowadzili. Ambitnie walczący do końca gospodarze w doliczonym czasie gry ponownie wyrównali, za sprawą Artema Putiwcewa.

Bruk-Bet z dorobkiem 10 punktów plasuje się na 9 miejscu w tabeli. Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje miejsce piąte mając na koncie jedenaście "oczek".

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

0:1 Roginić 10, 1:1 Grzybek 15, 1:2 Sierpina 50, 2:2 Putiwcew 90. Sędziował: Kornel Paszkiewicz.

Żółte kartki: Wlazło (82 min), de Amo (90) - Komor (28), Jaroch (35 min).

Widzów 2020.

Bruk-Bet Termalica: 1 Łukasz Budziłek – 13 Mateusz Grzybek, 77 Artem Putiwcew, 32 Jonathan de Amo, 16 Martin Miković – 6 Dawid Kalisz, 5 Vlastimir Jovanović, 4 Piotr Wlazło, 19 Michal Bezpalec (60 10 Florin Purece), 23 Marcin Wasielewski (60 7 Roman Gergel) – 21 Vladislavs Gutkovskis (74 20 Jacek Kiełb). Rezerwowi: 22 Karol Dybowski – 7 Roman Gergel, 10 Florin Purece, 20 Jacek Kiełb, 27 Wojciech Kamiński, 33 Michał Orzechowski, 96 Przemysław Szarek.

Podbeskidzie: 1  Martin Polaček – 25 Bartosz Jaroch, 3 Aleksander Komor, 28 Kornel Osyra, 2 Filip Modelski – 8 Karol Danielak, 7 Rafał Figiel, 27 Konrad Sieracki (75 80 Mateusz Sopoćko), 6 Tomasz Nowak (84 19 Michał Rzuchowski) , 11   Łukasz Sierpina (65 99 Ivan Martin Gomez) – 95 Marko Roginić. Rezerwowi: 13 Rafał Leszczyński – 4 Kamil Wiktorski, 14 Filip Laskowski, 19 Michał Rzuchowski, 22 Kacper Gach, 80 Mateusz Sopoćko, 90 Adrian Rakowski, 98 Damian Hilbrycht, 99 Ivan Martin Gomez.

Źródłovi fot: Biuro Prasowe Bruk-Betu Termaliki Nieciecza