Barcelona straciła Jordiego Albę. Podstawowy obrońca Dumy Katalonii musiał zejść z boiska w meczu Ligi Mistrzów

Data dodania: 18-09-2019 8:36

Jordi Alba doznał kontuzji w meczu Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barcelona i Borussią w Dortmundzie (0:0) w 1. kolejce. Obrońca Dumy Katalonii opuścił boisku już I połowie spotkania na Signal Iduna Park.

Alba zagrał w Dortmundzie do 40. minuty. Musial zejść z murawy z powodu kontuzji ścięgna udowego. Defensor gości od 30. minuty walczył z bólem i próbował kontynuować grę, ale ostatecznie przegrał/

"Jordi Alba doznał kontuzji lewego ścięgna udowego. W środę przejdzie badania, które ujawnią, pełen obraz kontuzji" - poinformowała FC Barcelona na swoim profilu na Twitterze.

Jeszcze nie wiadomo, jak długo będzie pauzował Jordi Alba. W najbliższym czasie Barca zagra w lidze na wyjeździe z Granadą i u siebie z Villarreal, a we wrześniu czeka ją jeszcze wyjazd do Getafe.