Sensacja w Paryżu. Nieoczekiwana porażka PSG. W maju z tym rywalem gigant też przegrał

Data dodania: 25-09-2019 23:11

Wielką sensacją zakończyło się spotkanie 7. kolejki pomiędzy PSG i Stade de Reims. Mistrzowie Francji kompletnie nieoczekiwanie polegli u siebie 0:2!

Paris Saint-Germain nie dał rady dużo niżej notowanemu rywalowi, z którym przegrał w lidze drugi raz z rzędu - w maju na wyjeździe było 1:3.

Faworyzowani mistrzowie od początku uzyskali przewagę, mieli nawet 75 procent czasu piłkę w swoim posiadaniu, ale w 34. minucie zaskoczył ich Hassane Kamara. Wystarczyło mocne i dokładne dogranie Munetsiego oraz celny strzał, a Navas musiał wyjąć piłkę z siatki.

Zaskoczeni gospodarze próbowali się pozbierać i wyrównać, ale wyraźnie im nie szło. Czas uciekał, goście prowadzili, a tuż przed końcem doliczonych minut Boulaye Dia po kontrze złożył się do strzału "nożycami" i chociaż nie trafił tak czysto, jak pewnie by chciał, to jednak piłka zatrzymała się w siatce, pieczętując sensację!

W tabeli PSG ma po 7 kolejkach 15 punktów (5 wygranych i 2 porażki). Jest nadal liderem, ale taki sam dorobek ma Angers, a o 2 punkty mniej zdobyły Lille i Nantes.