Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. III liga grupa 4. Przerwana passa Wisły Puławy

Data dodania: 29-09-2019 8:55

Wisła Puławy przegrała 0:1 ze Stalą Kraśnik. Każda passa kiedyś się kończy. Tak też stało się z wielomiesięczną passą bez porażki na własnym stadionie - informuje biuro prasowe Wisły.

Sam mecz nie był porywającym widowiskiem, a liczbę okazji bramkowych w pierwszej połowie można było policzyć na palcach jednej dłoni. Strzały Michała Zubera i Krystiana Putona obronił Borusiński. W drugiej odsłonie kraśniczanie oddali właściwie jeden, ale celny strzał autorstwa Króla. Puławianie najbliżej zdobycia gola byli po główce Wojczuka. Uderzenie zatrzymało się na słupku. W końcówce pomimo ataków nie udało się odmienić losów meczu.

Wisła Puławy po dziesięciu kolejkach rozgrywek zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Stal Krasnik plasuje się na drugiej pozycji.

Wisła Puławy - Stal Kraśnik 0:1 (0:0)

Bramka: Król R. 59

Wisła: Socha - Wolanin, Kiczuk, Rogala, Barański, Zmorzyński (77 Kacprzycki), Kobiałka (83 Szczotka), Puton K. (72 Stanisławski), Chudyba (62 Bernat), Wojczuk (87 Żelisko), Zuber

Źródło i zdjęcie: Wisła Puławy