Obrońca AZ Alkmaar po remisie z Manchesterem United: W szatni po meczu było rozczarowanie
Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 04-10-2019 12:45
AZ Alkmaar zremisował u siebie z Manchesterem United 0:0 w meczu grupy L Ligi Europy. Ron Vlaar, obrońca holenderskiej drużyny, nie krył rozczarowania takim wynikiem.
- To był naprawdę dobry występ naszej drużyny. My mieliśmy lepsze sytuacje i dobrze broniliśmy. Nie wydaje mi się, aby rywale oddali celny strzał na naszą bramkę. Za to należą nam się słowa uznania - powiedział Vlaar.
- W szatni po meczu było rozczarowanie. Czuliśmy bowiem, że zasłużyliśmy na zwycięstwo, bo byliśmy lepszym zespołem - dodał.
AZ Alkmaar po dwóch rozegranych spotkaniach Ligi Europy zajmuje w tabeli swojej grupy trzecie miejsce.











