Seattle Sounders mistrzami MLS po wygranej z Toronto FC w finale rozgrywek

Data dodania: 11-11-2019 8:45

Seattle Sounders pokonali Toronto FC 3:1 (0:0) w finale rozgrywek Major League Soccer 2019.

Wszystkie bramki padły w drugiej odsłonie spotkania.

Zespół Seattle objął prowadzenie w 57 minucie po strzale Kelvina Leerdama. Wynik podwyższył strzałem zza pola karnego na kwadrans przed końcem spotkania Hiszpan Victor Rodriguez. W ostatniej minucie gola na 3:0 strzelił Raul Ruidiaz. Rozmiary porażki drużyna z Toronto zmniejszyła już w doliczonym czasie gry po trafieniu Altidore.

Seattle Sounders - Toronto FC 3:1 (0:0)

Bramki: 57' Leerdam, 75' Rodriguez, 90' Ruidiaz - 90+3' Altidore