Grzegorz Krychowiak zagrał tylko jedną połowę, ale i tak został bohaterem i znalazł się w jedenastce kolejki

Data dodania: 11-11-2019 14:20

Grzegorz Krychowiak zagrał tylko 45 minut w meczu Lokomotiwu Moskwa z FK Krasnodar (1:1). Opuścił murawę po zderzeniu z Arim. Wcześniej zdobył jednak bramkę i był najlepszy na boisku. W efekcie znalazł się w jedenastce kolejki.

Krychowiak z szatni został w przerwie przewieziony do szpitala. U reprezentanta Polski stwierdzono wstrząśnienie mózgu. Na szczęście po badaniach okazało się, że uraz nie jest bardzo poważny, a Krychowiak pojawi się nawet na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed meczami z Izraelem i Słowenią.

Krychowiak zagrał tylko jedną połowę, ale i tak zasłużył na miejsce w jedenastce kolejki. Polak w 41. minucie swoim 6. golem w sezonie dał Lokomotiwowi prowadzenie. W drużynie gwiazd znalazł się też m.in. Marcus Berg, autor gola na 1:1.