Aleksandar Vuković po przegranym meczu z Zagłebiem Lubin tłumaczy się z niezrozumiałych zmian

Data dodania: 21-12-2019 9:15

Legia Warszawa przegrała w piątek w Lubinie z Zagłębiem 1:2. Po spotkaniu trener gości Aleksandar Vuković starał się wytłumaczyć, dlaczego w drugiej połowie zdjął z boiska najlepszych snajperów swojego zespołu.

Tuż po tym, jak Zagłębie wyrównało stan meczu na 1:1, trener Legii Aleksandar Vuković zdjął swoich dwóch najlepszych strzelców w tym sezonie: Jarosława Niezgodę i Jose Kante. W ich miejsce weszli Kacper Kostorz i Walerian Gwilia. Stołeczna drużyna w efekcie zmian cofnęła się do obrony. Gospodarze to wykorzystali i w końcówce meczu strzelili zwycięskiego gola.

Po zakończeniu spotkania trener Vuković tłumaczył się z przeprowadzonych zmian.

- Zmiany w dzisiejszym meczu miały przynieść większą kontrolę nad tym, co działo się na boisku, bo szczególnie na początku drugiej połowy tej kontroli nie mieliśmy. Zmiana Gwilii była już przygotowana, kiedy padła bramka. Można powiedzieć, że była ciut za późno. Nie był to mecz do ogrywania dla młodych, ale oni są po to, żeby coś dać drużynie, mocno trenują, dobrze się prezentują i dałem im możliwość wykazania się - przyznał serbski szkoleniowiec.