Fatalny błąd bramkarza wykorzystany przez Ciro Immobile. 20. gol snajpera, 10. wygrana Lazio, a Napoli... (VIDEO)

Data dodania: 11-01-2020 20:00

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zagrali 90 minut w spotkaniu Napoli z Lazio. Ich zespół przegrał w Rzymie 0:1 i była to już 7. porażka Napoli w 19 meczu tego sezonu! Być może mecz zakończyłby się bezbramkowym remisem, gdyby nie fatalny błąd bramkarza!

Napoli nie było faworytem starcia na Stadio Olimpico. Lazio w tym sezonie na swoim stadionie ma na koncie 7 zwycięstw i 2 remisy. Poprzednio w Rzymie poległ Juventus.

Nowy trener Napoli, czyli Gennaro Gattuso nie odmienił zespołu po tym, jak przejął go od Carlo Ancelottiego. Najpierw była porażka z Parmą, potem wygrana z Sassuolo, a potem 1:3 z Interem. W Rzymie przyszła porażka 0:1.

Gola na wagę 3 punktów dla Lazio, które usadowiło się o kilka punktów - aktualnie 3 - za liderującymi Interem i Juventusem - strzelił niezawodny Ciro Immobile. 20 już gol snajpera dał Lazio 10. wygraną w lidze z rzędu! Ostatni raz ekipa Simone Inzaghiego nie wygrała w Serie A 19 października, gdy zremisowała u siebie z Atalantą Bergamo.

Jedyny gol padł w kuriozalnych okolicznościach. Immobile w 82. minucie wykorzystał fatalne zachowanie Davida Ospiny, bramkarza Napoli!

Arkadiusz Milik w swoim 100. meczu w Napoli nie poprawił dorobku - 44 gole i 5 asyst - bo nie miał ku temu nawet okazji. Z kolei Piotr Zieliński mógł zostać bohaterem, ale przy stanie 0:0 strzelił jednak tylko w słupek...