Serie A. Bologna FC pokonała na wyjeździe SPAL. Grali Cionek, Reca i Skorupski

Data dodania: 25-01-2020 16:44

W pierwszym sobotnim meczu 21. kolejki włoskiej Serie A SPAL przegrało przed własną publicznoscią z Bologna FC 1:3 (1:1).

W 23. minucie wynik otworzyli podopieczni Leonardo Sempliciego. Rzut karny pewnie wykorzystał Andrea Petagna. Zaledwie minutę później gola samobójczego w ekipie gospodarzy zaliczył Francesco Vicari i do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W 59. minucie na listę strzelców w drużynie gości wpisał się Mussa Barrow, a kilka minut później wynik podwyższył Andrea Poli po asyście Roberto Soriano.

Warto dodać, że cały mecz w zespole z Ferrary rozegrał Arkadiusz Reca, natomiast Thiago Cionek wystąpił tylko w pierwszej połowie i został ukarany żółtą kartką. W zespole przeciwnym pełne 90 minut rozegrał Łukasz Skorupski.

21. kolejka włoskiej Serie A

SPAL - BOLOGNA FC 1:3

Bramki: Andrea Petagna 23 (karny) - Francesco Vicari (sam) 24, Mussa Barrow 59, Andrea Poli 63