Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Oficjalnie: Hertha dokonała kolejnego transferu! Sprowadziła utalentowanego 20-latka z RB Lipsk. " Jest młodym graczem o ogromnym potencjale"

Dodał: Konrad Konieczny
Data dodania: 31-01-2020 15:40
Oficjalnie: Hertha dokonała kolejnego transferu! Sprowadziła utalentowanego 20-latka z RB Lipsk.

Wczoraj Hertha Berlin sprowadziła Krzysztofa Piątka z AC Milan, a teraz dokonała kolejnego wzmocnienia w ofensywie. Sprowadziła Matheusa Cunhę z RB Lipsk.

20-letni Brazylijczyk podpisał długoterminową umowę obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku. Niemieckie media informują, że "Stara Dama" zapłaciła za Cunhę RB Lipsk 15 milionów euro.

- Matheus jest młodym graczem o ogromnym potencjale. Mimo tego już pokazał wielkie umiejętności. Dzięki niemu nasza gra będzie bardziej urozmaicona - stwierdził Michael Preetz, dyrektor sportowy Herthy.

W tym sezonie rozegrał łącznie 13 spotkań i zanotował 1 asystę. 

Źródło: Hertha Berlin

TAGI

Inne artykuły