Arkadiusz Milik z 9. golem w sezonie. Był o krok od spektakularnego pudła, ale piłka zmieściła się w bramce (VIDEO)

Data dodania: 09-02-2020 16:17

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w meczu z US Lecce. Polak trafił do siatki tuż po przerwie.

W 48. minucie Milik doprowadził do remisu po podaniu Mario Rui. Trzeba przyznać, że Polak miał sporo szczęścia, bo z uderzył z 5 metrów na prawie pustą bramkę, ale nie trafił czysto w piłkę i ta z trudem zmieściła się pod poprzeczką!

Milik, strzelając swojego 9. gola w 14. meczu Serie A w tym sezonie, doprowadził do remisu. Napoli przegrywało bowiem 0:1 na Stadio San Paolo z 17. zespołem tabeli. Bramkę dla gości zdobył Lapadula, który z 3 metrów wbił piłkę do siatki po tym, jak odbił ją Ospina.

Napoli po wyrównaniu miało iść za ciosem, ale w 61. minucie Lapadula trafił po raz drugi i przywrócił Lecce prowadzenie. W 82. minucie Mancosu trafił na 3:1, a gol Callejona z 90. minuty nic już Napoli nie dał.

Milik i Piotr Zieliński grają od 1. minuty. Obaj zagrali do końcowego gwizdka i dostali po żółtej kartce.

Napoli po tej porażce jest aż na 11. miejscu w tabeli. Lecce plasuje się tuż nad strefą spadkową.