Championship. Remis West Bromwich Albion z Nottingham Forest. Dwa gole samobójcze i krótki występ Kamila Grosickiego

Data dodania: 15-02-2020 15:50

W 33. kolejce angielskiej Championship West Bromwich Albion zremisowało u siebie z Nottingham Forest 2:2 (1:1).

W 37. minucie wynik w zespole gospodarzy otworzył Callum Robinson po asyście Matheusa Pereiry. Tuż przed przerwą bramkę samobójczą w ekipie "West Brom" zaliczył Kyle Bartley i do przerwy mieliśmy 1:1.

W 65. minucie tym razem w drużynie Nottingham mieliśmy samobójczego gola. Jego autorem został Tobias Figueiredo. W samej końcówce spotkania do wyrównania doprowadził Matty Cash i wynik zakończył się remisem 2:2.

Warto wspomnieć, że w drużynie "The Baggies" przez chwilę na boisku przebywał Kamil Grosicki. Skrzydłowy reprezentacji Polski w 84. minucie zmienił Hala Robsona-Kanu.