La Liga. Pewna wyjazdowa wygrana Granady z Osasuną. Ekipa z Andaluzji zdominowała swoich rywali

Data dodania: 23-02-2020 14:44

W 25. kolejce hiszpańskiej La Liga CA Osasuna przegrała u siebie aż 0:3 (0:3) z Granada CF.

Granada wyszła na prowadzenie już w 4. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Darwin Machis po asyście doświadczonego Roberto Soldado. Wynik podwyższyli w 28. minucie. Drugiego gola zdobył Machis po asyście Yangela Herrery. Jeszcze przed przerwą, dokładnie w 41. minucie gola na 3:0 zdobył Dimitri Foulquier. Ekipa z Andaluzji w drugiej połowie grała bardzo dobrze w obronie i nie pozwoliła swoim rywalom na odrobienie strat.

Osasuna zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 oczek, natomiast Granada jest na 9. pozycji i ma na swoim koncie 36 punktów.