Cztery gole PSG, ale skromne zwycięstwo i... stracony kuriozalny gol. Koszmar Sergio Rico. Czerwona kartka Neymara (VIDEO)

Data dodania: 23-02-2020 22:39

Kuriozalnego gola stracił Paris Saint-Germain, a właściwie strzelił sobie sam, w meczu z Girondins Bordeaux. Samobójczym trafieniem zakończyło się fatalne zagranie bramkarza Sergio Rico.

Pierwsi na prowadzenie wyszli na Parc des Princes piłkarze gości. W 18. minucie bramkę zdobył Hwang Ui-Jo. Już 7 minut później do bramki Żyrondystów na 1:1 trafił jednak Edinson Cavani, a w 45. minucie Marquinhos zdobył bramkę na 2:1. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali w kuriozalnych okolicznościach.

Sergio Rico wybijał piłkę z własnego pola karnego i nastrzelił... Pablo. Futbolówka wtoczyła się do bramki i było 2:2.

Żyrondyści szczęśliwie wyrównali, ale w II połowie nie dotrzymali kroku gospodarzom. W 63. minucie Marquinhos zdobył swoją drugą bramkę i było 3:2, a 6 minut później po golu Mbappe zrobiło się 4:2. Co prawda jeszcze w 83. minucie Ruben Pardo zdobył bramkę kontaktową, ale w 89. minucie Mauro Icardi piątym golem dla PSG zamknął spotkanie. Na chwilę, bo po analizie VAR bramka została anulowano, piłkarze PSG rzucili się do sędziego, a najbardziej aktywny Neymar zarobił 2. żółtą kartkę w tym meczu i wyleciał z boiska.

Paryżanie w tabeli mają 65 punktów, czyli o 13 więcej niż Olympique Marsylia, wicelider.