Bundesliga. Skandaliczne zachowanie kibiców Bayernu Monachium! Sędzia był zmuszony dwukrotnie przerwać spotkanie (VIDEO)

Data dodania: 29-02-2020 18:09

W 24. kolejce niemieckiej Bundesligi Bayern Monachium pokonał na wyjeździe 6:0 (4:0) TSG Hoffenheim. Arbiter był zmuszony dwukrotnie przerwać spotkanie z powodu skandalicznego zachowania kibiców "Bawarczyków"! Ostatecznie mecz został dokończony i mistrz Niemiec zainkasował trzy oczka.

Do przerwy Bayern prowadził 4:0. Na listę strzelców wpisali się Serge Gnabry, Joshua Kimmich, Joshua Zirkzee oraz Philippe Coutinho. W drugiej części gry "Bawarczycy" strzelili jeszcze dwa gole. Piątą bramkę zdobył Coutinho, a później kolejną dołożył Leon Goretzka. Kilkanaście minut przed końcowym gwizdkiem arbiter przerwał mecz, ponieważ kibice Bayernu wywieszali wulgarne transparenty i obrażali właściciela klubu z Hoffenheim, Dietmara Hoppa.

Pod sektor gości powędrował wyraźnie zdenerwowany trener Bayernu Hansi Flick, Karl-Heinz Rummenigge oraz Oliver Kahn. Fanatycy mistrza Niemiec w końcu zdjęli transparenty i starcie zostało wznowione, ale po kilku minutach znów robili to samo. Rozjemca tego spotkania znów przerwał grę, ale później sytuacja się uspokoiła i mecz został dokończony.