Ligue 1. AS Monaco z Kamilem Glikiem w składzie zremisowało u siebie ze Stade de Reims

Data dodania: 29-02-2020 22:13

W 27. kolejce francuskiej Ligue 1 AS Monaco zremisowało u siebie ze Stade de Reims 1:1 (1:0).

Ekipa z Księstwa wyszła na prowadzenie w 31. minucie. Bramkę z rzutu karnego zdobył Wissam Ben Yedder. W 58. minucie do wyrównania doprowadził Hassane Kamara. Zawodnik gości pokonał golkipera Monaco uderzeniem z dystansu w krótki róg. Ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Warto dodać, że całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał reprezentant Polski, Kamil Glik.

AS Monaco aktualnie zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów, natomiast Reims jest na 7. miejscu i ma 38 oczek.