La Liga. Atletico Madryt zremisowało na Wanda Metropolitano z Sevillą FC. Padły aż cztery bramki

Data dodania: 07-03-2020 20:06

W 27. kolejce hiszpańskiej La Liga Atletico Madryt zremisowało 2:2 (2:2) Sevillą FC na Wanda Metropolitano.

Wynik w 19. minucie otworzyli goście. Na listę strzelców wpisał się Luuk De Jong. Akcję rozpoczął Joan Jordan i podał do De Jonga, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Janem Oblakiem i uderzył w prawy róg bramki.

W 32. minucie Atletico doprowadziło do wyrównania po bramce Alvaro Moraty. Hiszpan pewnie wykorzystał rzut karny. Arbiter wskazał na "wapno", ponieważ wcześniej Diego Carlos zagrał piłkę ręką.

Za kilka minut było już 2:1 dla "Rojiblancos". Koke przejął piłkę w środku pola, przebiegł pod pole karne i dograł do Joao Felixa. Portugalczyk tylko dopełnił formalności.

W 43. minucie arbiter podyktował kolejny rzut karny, tym razem dla gości. Do jedenastki podszedł Lucas Ocampos i pokonał golkipera rywali. Wynik już się do końca meczu nie zmienił.

27. kolejka hiszpańskiej La Liga

ATLETICO MADRYT - SEVILLA FC 2:2

Bramki: Alvaro Morata 32 (karny), Joao Felix 36 - Luuk De Jong 19, Lucas Ocampos 43 (karny)