Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Thomas Partey rozchwytywany! Ostatnio zgłaszały się po niego dwa kluby z Premier League, a teraz chcą go zespoły z Serie A

Dodał: Konrad Konieczny
Data dodania: 11-04-2020 15:51
Thomas Partey rozchwytywany! Ostatnio zgłaszały się po niego dwa kluby z Premier League, a teraz chcą go zespoły z Serie A

Dwa kluby z Serie A włączyły się do walki o Thomasa Parteya z Atletico Madryt - informuje "The Mirror".

26-krotny reprezentant Ghany w pierwszej drużynie Atletico Madryt występuje od lipca 2015 roku. W sezonie 2019/20 defensywny pomocnik rozegrał łącznie 35 spotkań, strzelił 3 bramki i zanotował 1 asystę. Już kilka dni temu w brytyjskiej prasie pojawiały się informacje, że Ghańczyka chcą Arsenal FC oraz Manchester United, a teraz "The Mirror" twierdzi, że do tego grona dołączyły takie kluby jak: Inter Mediolan, AS Roma.

Nie wiadomo jednak, czy w ogóle do jakiegoś transferu dojdzie. Władze klubu ze stolicy Hiszpanii chcą jak najszybciej przedłużyć z nim współpracę. Co prawda, jego aktualna umowa jest ważna do 30 czerwca 2023 roku, ale znajduje się w niej klauzula odstępnego, która wynosi tylko 50 milionów euro. Przedstawiciele z Wanda Metropolitano chcieliby zwiększyć ją do 100 milionów euro, by odstraszyć inne zespoły.

Źródło: AS

TAGI

Inne artykuły